Vladislav Kos, MBA

O finance se aktivně zajímám od roku 1995, kdy jsem se rekvalifikoval jako účetní a daňový specialista. Prošel jsem různými semináři a kurzy o investování na burze, pojišťování a hypotečních úvěrech, sám s vlastními penězi  aktivně a úspěšně na burze investuji, zajímám se dále o investování v podílových fondech, o forex, investice do zlata, nemovitostí, a výtvarného umění.

V letech 2002 až 2007 jsem spolupracoval se společností ZFP akademie. Od roku 2012 využívám profesionálního servisu BROKER TRUST, a.s.

Vypracuji Vám Váš osobní finanční plán pro Vaši finanční nezávislost…

Všechny dále uvedené produkty slouží jako podpůrné prostředky pro splnění Vašich cílů a dosažení finanční nezávislosti…

Mám oprávnění ČNB jako Podřízený pojišťovací zprostředkovatel a Vázaný zástupce.

Jsem absolventem Akreditovaného kurzu k certifikační zkoušce  €uropean Financial Advisor™

V roce 2017/2018  jsem  absolvoval  studium  na  CEMI v oboru Ekonomika a finanční management. 14.2. 2018 jsem obhájil DP s výsledkem velmi dobře a získal titul MBA.

Z důvodu nařízení Broker Trust, a.s. vyjímám původní text a vkládám tento text:

„Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 15118401 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. PPZ  017056PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 15118401 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů BrokerTrust, a.s. IČO: 26439719

Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty“

Spolupracujeme s profesionály:

http://www.ksservispraha.cz/   – elektroinstalace na klíč

http://www.vkpodkaplickou.cz – nabídka kvalitních vín za ceny vinařů