Proč RENTIER 3S?

Proč RENTIER 3S? Rentier 3S od PIONEER Investments je jedinečný program životního cyklu s revoluční novinkou – alokační brzdou a s výběrem těch nejlepších investičních správců na světě. Aktivně řízená portfolia jsou zainvestována především do fondu fondů s různým poměrem akcií a dluhopisů v závislosti na době, po kterou chcete investovat. Vybrat si může každý…

Výhody programu RENTIER 3S

Program životního cyklu RENTIER 3S Všichni si chceme naplno užívat života, prožít jej na vrcholu a neslevovat ze svých standardů. Když jsme mladí, je to simple. Cítíme se smart a sexy, budujeme kariéru, snažíme se vydělat spoustu peněz. Jenomže to tak nemusí být napořád… A proto potřebujeme silného parťáka, který bude vždy na naší straně. Někoho, kdo nás bude udržovat v kondici. Někoho jako je… RENTIER 3S.

RENTIER 3S – 10 modelových portfolií

Riziko Strategie RENTIER 3S je nastavena tak, aby se vaše investice na začátku investičního období mohla co nejvíce zhodnotit. Akcie jsou dlouhodobě nejvýkonnější investicí, proto jejich podíl v portfoliích (liniích) začínáme postupně snižovat až se zbývajícími devíti lety do konce investičního horizontu.

Smart protože… elegantně řeší vaše dlouhodobé investiční potřeby. Složením portfolií respektuje dynamiku vašeho života. O tom, kdy zpomalit tempo, rozhodnete vy sami. Kdykoliv. Simple protože… v jednoduchosti je síla. Stačí jediné: rozhodnout se na jak dlouho a jakou částku chcete investovat. O nic dalšího se nemusíte starat. Sexy protože… ví přesně, co chce a nespokojí se s ničím jiným než s investiční špičkou. Lesk vašemu portfoliu dodají světové TOP značky. Abyste se i ve stáří mohli cítit sebevědomě a sexy.

ROKY ROZLOŽENÍ INVESTICE

                  Od Do     Akcie Dluhopisy Peněžní trh

Linie 10    40 9           100 % 0 % 0 %

Linie 9       9   8            90 % 10 % 0 %

Linie 8       8   7            80 % 20 % 0 %

Linie 7       7   6            70 % 30 % 0 %

Linie 6       6   5            60 % 40 % 0 %

Linie 5       5   4            50 % 50 % 0 %

Linie 4       4   3            35 % 65 % 0 %

Linie 3       3   2            20 % 80 % 0 %

Linie 2       2   1            10 % 40 % 50 %

Linie 1       1   0              0 % 0 % 100 %

Unikátní alokační brzda Pokud chcete snižování podílu akcií ve vašem portfoliu kdykoliv zastavit, a zachovat tak jejich podíl až do konce investičního horizontu, RENTIER 3S vám to jako jediný produkt na trhu umožní. A to díky revoluční novince v podobě alokační brzdy – jediné brzdy, která vás dostane do cíle. I ve stáří tak můžete mít ve svém portfoliu libovolný podíl akcií.

Jak funguje alokační brzda?

Příklad: Do konce horizontu zbývají 4 roky a v portfoliu by byl podíl akcií automaticky snížen z 50 % na 35 %, pokud však investor zvolí alokační brzdu, podíl akcií se nezmění.

Zdroj: PIONEER Invetments, vlastní poznámky